Marketing 360°

Czym jest marketing? Chyba wszystkim tym, co możemy sobie wyobrazić. 

Zadbamy o marketing w Twojej firmie

Idea.

Opowiedz nam swoją wizję.

Strategia.

Myślimy jak ściągnąć kawałek nieba dla Ciebie.

Projekt.

Pracujemy nad urzeczywistnieniem myśli.

Marketing od podstaw.

Jeśli chcemy zdobywać rynek to sam fakt, że istniejemy nie zapewni nam ekspansji, ani dużego sukcesu. Podstawą do działań jest przemyślana strategia marketingowa i analiza biznesplanu na nowo. Nasza praca to tworzenie spójnej zintegrowanej komunikacji marketingowej łącząc wszystkie potrzebne narzędzia w jeden marketingowy mechanizm, który jest dostosowany do Twoich potrzeb i potencjalnego rozwoju.

Marketing Online.

Niezależnie od branży i rodzaju naszego biznesu, obecność w internecie jest niezbędna. Dziś, internetowe kampanie reklamowe to podstawa funkcjonowania marki w sieci. Dlatego bardzo ważna jest dobrze zaprojektowana, uzupełniona i zoptymalizowana strona internetowa wraz z serwisem społecznościowym które są bazą do zbierania danych oraz statystyk z działań marketingowych, oraz sprzedażowych.

TOP5 w Google?

Około 95% polskiego internetu korzysta z wyszukiwarki Google dzięki temu mamy możliwość dotarcia do każdej osoby w Polsce (i nie tylko), która korzysta z internetu lub zacznie to robić. Kampanie Google Ads to szybki i stosunkowo niedrogi sposób, by skutecznie zaistnieć w sieci.

W internetowych kampaniach Google wszystko mamy pod kontrolą to my sami decydujemy, do kogo chcemy trafić, gdzie, o której oraz w jaki sposób. Zapewniamy kompleksową obsługę wszystkich typów kampanii Google Ads przy regularnej optymalizacji kosztów. Bardzo dobrym argumentem, dlaczego warto korzystać z kampanii Google Ads jest fakt, że płacimy tylko za efekty kampanii marketingowej. Wystarczy powiedzieć, czego oczekujesz, my to zrealizujemy.

Marketing Social Media.

Twoje społeczność Twoja gra! Chyba nie ma nic bardziej cennego jak aktywna i płynna interakcja ze społecznością. Kompleksowo zajmiemy się social marketingiem w Twojej firmie od stworzenia fanpage’a po nawiązanie długofalowej relacji ze zbudowaną społecznością. Mamy na swoim koncie duże doświadczenie w marketingu social media oraz wielkie wzrosty zasięgów przy niewielkim nakładzie finansowym. Social Marketing to nie tylko płatne kampanie, ale również marketing organiczny który jest dobrym kanałem do inwestycji i rozbudowy, aczkolwiek jego specyfika jest skomplikowana i zmienna dlatego niezbędna jest dobra strategia oraz świadomość działania mechanizmów społecznościowych, jak i ludzkich. Wiemy jak skutecznie prowadzić Twoją spójną komunikację w social media oraz wiemy jak tworzyć genialne viralowe treści bez milionowych nakładów finansowych.

Content Marketing – Coś wartościowego!

Ładna grafika i oferta to nie wszystko, w czasach gdzie coraz trudniej o uwagę naszego potencjalnego klienta oraz nieustannie rosnącej konkurencji, aby przetrwać, trzeba stworzyć więź. Więzi nie stworzymy z niczego, musimy coś od siebie dać, a tym właśnie jest dobry kontent.

Dzisiejszy internauta jest o wiele bardziej świadomy, przenikliwy i krytyczny niż dotychczas. Jeśli dostarczymy mu treści dobrej jakości, które dostarczą mu wiedzę i rozrywkę to zbudujemy zaufanie. Marketing treści to nowoczesny sposób na systematyczne budowanie wizerunku w sieci.

Zajmujemy się kompleksowo opracowaniem unikalnych oraz wartościowych treści wraz z materiałami graficznymi, foto i video, z których tworzone przez nas treści powstają przy ścisłej współpracy z klientem oraz specjalistami z danej branży, tak aby odpowiadały merytorycznie, jak i marketingowe. Jeśli chcesz Tworzyć świetny kontent i realnie wpływać na swoich konsumentów napisz do nas!

Brand Marketing.

Od wizytówki przez internet aż po masowe media. 

Kompleksowo zajmujemy się tworzeniem brandów od nazwy aż po layout i wdrożenie nowej marki na rynek. Owocem naszej współpracy będzie jednolita, spójna i skuteczna identyfikacja

Twój dział marketingu szuka wsparcia?

Tworzymy społeczności.

Masz pytania? Skorzystaj z indywidualnego podejścia.

Ta strona korzysta z ciasteczek, jeśli chcesz wiedzieć więcej, zobacz politykę prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.